Pierwsze Zwycięstwo Bastionu !

Nareszcie przyszedł czas na zwycięstwo ! Pierwsze punkty zdobyte, to był znakomity mecz panowie zwłaszcza w drugiej połowie (5:0). W drugiej połowie straciliśmy 5 bramek, druga połowa obnażyła nasze słabości w obronie. Jeszcze wiele ciężkiej pracy przed nami ale sezon jest długi i miejmy nadzieje, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.Najbardziej cieszy poprawienie naszej skuteczności, ostatecznie mecz z Łelo Łelo zakończył się wygraną Bastionu 11:5.

Zawodnikiem meczu bez wątpienia został Adrian Stepnowski, więcej statystyk w rozwinięciu danego meczu.

Patrząc na naszą frekwencje, można być optymistą oby tak dalej panowie bo dzięki temu, że w tak licznej grupie będziemy podchodzić do meczu zawsze się będzie grało lepiej.

Dzięki Pani Joli i Maksiowi za wsparcie !