Porażka ze Sportingiem...

Niestety nasza ekipa przegrywa mecz ze Sportingiem Orłowo. Sam początek spotkania układał się dość optymistycznie dla Bastionu po szybko zdobytej bramce chcieliśmy za wszelką cenę dołożyć koleje trafienie, zapominając przy tym o defensywie. Pod koniec I połowy rozsypaliśmy się totalnie schodząc na przerwę z wynikiem 1:6. W II połowie było parę przebudzeń z naszej strony ale nie przyniosło to końcowego efektu w postaci chociażby remisu. Ostatecznie przegraliśmy nie chlubną dwu cyfrówką 4:10. Sporting okazał się za mocny, u przeciwników widać było bardzo dobre wyszkolenie techniczne oraz zgranie. Miejmy nadzieje, że ich organizacja gry czegoś nas nauczy.

Podsumowując i wyciągając wnioski po porażce można śmiało stwierdzić, że brakuje nam jeszcze ogrania i skuteczności, dlatego ważne jest aby spotkać się chociaż raz w tygodniu WIĘKSZĄ EKIPĄ i coś pograć. To na pewno przyniesie efekty i w następnych meczach będzie lepiej !

Dzięki dziewczyny za zdjęcia i za doping :)