Porażka z DT City..

Porażka  z DT City..

Niestety nasz zespół w poniedziałkowy wieczór uległ drużynie DT CITY 2:7 (1:1). Wszystko bardzo dobrze wyglądało przez pierwszą połowę, mecz był wyrównany i zacięty wynik utrzymywał się remisowy, aż w końcu nadeszła ta nieszczęsna druga połowa, (która okazuje się często pechowa) chłopaki z DT ładnie zagrali atakiem pozycyjnym i strzelili nam aż 6 goli,my zdołaliśmy strzelić tylko jedną choć okazji jak zwykle nie brakowało. Pokazali nam jak ważna jest kondycja, zabrakło nam trochę pary. Pamiętajmy ,że jest to nasz pierwszy sezon i dużo jeszcze pracy przed nami a porażki są po to aby wyciągać wnioski.

Co prawda najbliższy mecz jest dopiero w poniedziałek o godzinie 20.00 z ekipą OPECA, to najbliższa okazja do pogrania będzie w niedziele, zmierzymy się towarzysko z Limonką w Rumi na ul świętopełka koło cmentarza na starej Rumi o godzinie 16. 30, obecność obowiązkowa !