Zwycięstwo Bastionu nad PFG !

W piątkowy pogodny wieczór nasza drużyna podejmowała PFG. W pierwszych bardzo wyrównanych minutach, mimo wielu sytuacji dla Bastionu  nie udało się zdobyć bramki. Max w bramce był praktycznie bezrobotny (widać to na jednym ze zdjęć w galerii) :) oczywiście dzięki bardzo dobrze spisującej się linii defensywnej.

Pierwszą bramkę dla naszej ekipy zdobył Bartek i to otworzyło spotkanie, mecz zapowiadał się bardzo zacięty PFG stworzyło sobie parę sytuacji ale szybko podwyższyliśmy wynik na 2:0 po trafieniu Pawła. Na 3:0 po paru próbach wbił bramkę Piotrek, i na przerwę schodziliśmy przy takim właśnie wyniku.

Na szczególną uwagę zasługuje nowy nabytek Bastionu mianowicie Dawid Gołąbiewski, który wszedł z ławki rezerwowych, strzelił on dwie bramki i w kontekście całego meczu został najlepszym zawodnikiem.Dwie bramki zdobył też Paweł który rozegrał bardzo dobry mecz.

W drugiej połowie PFG po naszych błędach zdobyło dwie bramki i zrobiło się 6:2. W ostatniej akcji meczu na 7:2 ustalił wynik Michał strzałem z główki :) Na pochwały zasługuje Adi nasz napastnik, który w tym meczu nic nie "ukuł" ale świetnie sprawdził się w roli rozgrywającego i zaliczył On aż 4 asysty. Max rozegrał praktycznie bez błędne spotkanie, świetnie się spisywał w bramce. Cała drużyna zasługuje na brawa ale jak to się mówi jeszcze wiele pracy przed nami i skupiamy się już tylko na następnym meczu z KS Łężyce !

Dzięki Józefinie i Karolinie za doping i za fotki.