PFG Kolejnym rywalem Bastionu.

W najbliższy piątek o godzinie 18.30 na Checz Arenie, wygłodniała piłki drużyna Bastionu podejmie PFG.

Nasz przeciwnik jest o dwa oczka wyżej w ligowej tabeli i wyprzedza Bastion o 1 punkt. Zapowiada się wyrównany i ciekawy mecz, ale najwyższy czas na to by pozbyć się smaku porażki i powalczyć o zwycięstwo. Dorobek punktowy Bastionu to zaledwie 3 punkty więc czas piąć się w górę tabeli i obudzić w sobie ducha walki!

Eksperci zgodnie twierdzą, że drużynie brakuje ogrania i pewności siebie.

Piłkarze twierdzą, że to na pewno się zmieni gdyż niedzielna ekipa treningowa będzie coraz liczniejsza i będzie można popróbować kilku nowych "myczków" :). A zgranie na pewno w przyjdzie w pierwszym tygodniu po majówce, to właśnie wtedy Bastion rozegra aż 3 spotkania (w tym dwa zaległe), więc Panowie pełna mobilizacja i widzimy się wszyscy na meczu w piątek !

Bastion Gdynia !